Zemsta hakierów

Wybaczcie, muszę wtrącić swoje 2 grosze do całej dyskusji nt. włamu Platyny

Pomimo twierdzenia Goriona o tym, że już nie należy do teamu hacking.pl widać ten team musi mieć jakieś sympatie do tego pana, oraz stara się zemścić. Gratuluję udało im się. Minęło kilka miesięcy od programu “Teraz My”, w którym to Gorion zaskoczył nas swoimi dokonaniami. Najwyraźniej team hacking.pl w tym czasie nauczył się obsługi exploita i od razu go wykorzystał. Podejrzewam też, że mogli się dogadać z adminem serwisu lechia.net, bo możliwe jest, że sztuka użycia exploita ich przerosła…

Teraz panowie z hakierskiego serwisu delektują się swoją inteligencją. Podejrzewam, że Platyna, albo Viedzma na shaczonej przez nie stronie zamieściłyby info, że w wolnych chwilach “obciągają” z “połykiem”. Tak podejrzewam, że każdy szanujący się człowiek, który w jakiś sposób dokonał deface’u strony pragnie poinformować wszystkich o tym jakim to debilem jest.

Ten przykład tylko pokazał, że hakierski serwis zademonstrował całemu światu poziom swojej inteligencjii oraz tego, że nie potrafi w żaden sposób dokonać fake’owego deface’a strony, który by chociaż troszkę rzucił podejrzenie, na w/w Panie.
Po tym wydarzeniu mogę z całą pewnością powiedzieć, że hacking.pl powinien się wstydzić swego “dokonania”, oraz najlepiej zmyć się ze sceny, bo przynosi tylko wstyd.

7 Responses to “Zemsta hakierów”

 1. Carstein March 20, 2007 at 1:16 pm #

  Brak mi słów, jeśli chodzi o tą sprawę. Ludziki z kompleksem małego ….. hostingu.

 2. Zboczuch March 20, 2007 at 1:16 pm #

  Chyba przesadziłeś ze słowami na temat Viedźmy. Akurat ona ma takie samo zdanie na rzeczony temat, zajrzyj do dzisiejszego wpisu.

  Cham jesteś i prostak.

 3. rash March 20, 2007 at 1:16 pm #

  Nie zdziwiłbym się gdyby za defejsem lechi stał jakiś przydupas goriona, zresztą wszystko pasuje. Mam swoich faworytów.

  btw, gorion oficjalnie współpracuje z hackingiem.

 4. Barthalion March 20, 2007 at 1:16 pm #

  Ej, na pewno nie zrobiła tego Platyna, bo trochę ją znam xP

 5. radmen March 20, 2007 at 1:16 pm #

  Zboczuch: ja cham i prostak? Może i nie znam Viedzmy, ani Platyny ale IMO wydaje mi się, że one by tak o sobie nie powiedziały…

 6. parv March 20, 2007 at 1:16 pm #

  a ja mialam okazje z Platyna pogadac. Nie zrobila tego. Zreszta, glupi by sie domyslil, ze nie zrobila

 7. qrdupel March 20, 2007 at 1:16 pm #

  heh gorion to nawet u nich w stopce redakcyjnej figuruje ….