Nowa Opera i kłopoty z nią

Gdy wyszła nowa Operka 9.20 nagle przestał mi działać poprawnie GMail, oraz Google Reader. Aby jakoś się z tym uporać wystarczyło, że dla tych dwóch stron wybrałem: “Edit Site Preferences” -> Scriptnig, po czym w tej zakładce usunąłem lokalizacę do katalogu, w którym znajdują się moje UserJS-y.

W tym miejscu chciałbym podziękować Adasiowi, gdyby nie on, to możliwe, że bym wrócił do FF ;-]

3 Responses to “Nowa Opera i kłopoty z nią”

  1. dunDer April 13, 2007 at 5:56 pm #

    Mnie jakos ciagle opera nie przekonuje chociaz co ciekawe nowa wersja juz na feistym dziala (poprzednia robila segmentation fault). Z Firefoxa znowu zrezygnowalem bo tragiczne tempo uruchamiania ma, ale natrafilem na wynalazlek ktory zwie sie SeaMonkey i nie dosc ze dziala blyskawicznie bo na GTK, ma ciekawe rozszerzenia ktore upodabniaja go troche do Firefoxa w uzytkowaniu to na dodatek ma tez zaimplementowanego klienta poczty Thunderbirdopodobnego co mnie niezmiernie cieszy bo teraz mam wszystko czego potrzebuje pod reka – polecam w kazdym razie :)

  2. Kudi April 13, 2007 at 5:56 pm #

    a to dziwne, bo firefox i seamonkey sa na tym samym silniku chyba.

  3. radmen April 13, 2007 at 5:56 pm #

    Są, są na tym samym silniku ;] Ale bardzo możliwe jest to, że SeaMonkey chodzi zdecydowanie szybciej od Liska… W każdym bądź razie poczekam sobie na FF 3.0 ;