Nowe klipy Within Temptation

Przeglądając oficjalną stronę WT dowiedziałem się o istnieniu dwóch nowych teledysków z nowej płyty.

Tak więc dzisiaj miałem okazję nacieszyć się klipami “The Howling” oraz “Frozen”. Teledysk “The Howling” jest jakby miksem (a właściwie prezentacją) gry “SpellBorn“. Ten klip może za bardzo mi się nie spodobał, ale za to “Frozen” zrobiło już miłe wrażenie. Ich styl, czyli to co lubię ;-]

Poza tym, zespół ma swoje konto na YouTube. Do obejrzenia mamy tam kilka ich teledysków.

Na konieć wrzucę te teledyski…

The Howling

Frozen

3 Responses to “Nowe klipy Within Temptation”

 1. tux May 16, 2007 at 12:20 pm #

  Lubię ten zespół. Ma dobrze nagrane płyty. Tylko ostrzegam, żeby nie kupować tej płyty w Polsce. Wczoraj kupiłem i … dziś zwracam. Głębię to ona przenosi, ale nie taką jaką powinna a to wszystko przez zwiększony bass. Na dobrym sprzęcie nie da się tego słuchać. Zostaje zamówić z zagranicy. Co do teledysków też mi się podobają. Mają swój styl.

 2. radmen May 16, 2007 at 12:20 pm #

  Hmm a to ciekawe. Póki co nie mam kasy aby kupić sobie ich płytki, ale w przyszłości takie coś planowałem.

  Hmm po zastanowieniu takie coś wydaje się być niemożliwe. Przecież wytwórnie dostają (a właściwie powinny dostać) już gotowy materiał, w pełni przygotowany, który ma być tylko kopiowany, także ta płyta również i za granicą powinna być taka sama..

 3. tux May 16, 2007 at 12:20 pm #

  Empik nie ma bardzo złego sprzętu (Galeria Łódzka) przynajmniej w Łodzi, słuchawki są marne, ale już na nich słychać różnicę, że bass jest trochę za duży. Na dobrym nie idzie tego słuchać, bo uszy bolą. Zapewniam.