Powrót do Firefoksa

Ostatnio miałem naprawdę dość korzystania z Opery. Ciągle okrutnie muliła. Podczas otwierania np. last.fm dosłownie na chwilę się zacinała.. Od dzisiaj powracam do FF. Teraz będę musiał jedynie zrobić trochę porządków, zainstalować brakujące wtyczki..

Poza tym, myślę, że dzisiaj usiądę wieczorem i zmienię nieco wygląd mojego Jogga. Myślę nad tym aby to menu wywalić na sam dół, a w sidebarze pozostawić tylko minibloga i ew. logowanie..

4 Responses to “Powrót do Firefoksa”

 1. yantar July 7, 2007 at 11:48 am #

  Mimo swej ogromnej sympatii do Opery (i próbach pozostania przy niej na dłużej), zawsze wracałem do Firefoksa. Siła Foksa tkwi w rozszerzeniach. I jak to się ma do śmiesznych Operowych widżetów? A że żre pamięć? Coś za coś. :)

 2. maniek July 7, 2007 at 11:48 am #

  Niedawno przerzuciłem się na Operę, ale już mi ona nie pasuje, szczególnie wkurza mnie ciągłe wieszanie się przy flashu (może jak opera napisze swoją wtyczkę to poprawi się coś) i mimo wielu swoich wielu zalet wczoraj ponownie zainstalowałem FF ;)

 3. anoriell July 7, 2007 at 11:48 am #

  Ja tam jestem wierna Operce, ale może to dlatego, ze tak bardzo się przyzwyczaiłam.
  I może też dlatego, że FF i wszechobecny fanatyzm na jego punkcie mnie denerwują.

 4. pecet July 7, 2007 at 11:48 am #

  Używam około 25 rozszerzeń w Firefoxie, i nie wiem jak by mi Opera miała je zastąpić, nawet jeśli ma wbudowaną niektórą z ich funkcjonalności to na pewno nie wszsystko zastąpi… :)