Polak na lotnisku w Kanadzie zabity

Sucho: zabito polaka w Kanadzie na lotnisku. Policja usilnie twierdziła, że był agresywny i ich zaatakował. Kłamała. Film, oraz artykuł o sprawie jest. Ja jednak nie do końca o tym chciałem.

Film na Youtubie jest od paru godzin. Komentarzy cała masa,niektóre niestety są przykre:

Czy to jest aby k… normalne żeby żeby czwórka policjantów szła na jednego bezbronnego człowieka i jeszcze z paralizatorem i to ma być profesjonalna wyszkolona zachodnia policja to jest po prostu zal nie policja to jest nie do pojęcia brak mi na nich słów tego nie idzie wg mnie opisać słowami

a co mu w ogole chodzilo ? presure of entertainment and got a little too excited? idiota.

Ten czarnuch go poraził?? Od dzisiaj jak sie dowiem ze koło mnie jest turysta z kanady i jest nim policjant dostanie wpierdolll!!! I ma być to głośne w KANDZIE

Dokładnie to nie widać czy walił po nim czy nie,ale zabić takich skurwysynów tylko

SKURWYSYNY! BANDA CFANIAKOW W GEJOWYCH UNIFORMACH !!!!DOZYWOCIE LUB ROZSTRZELAC PARALIZATOREM !!! dla podzelenia wrazen

Czy muszę dodawać coś więcej? Proponuję aby wszystkich zabić, tak dla pewności. Wtedy NA PEWNO nikt nikogo więcej nie zabije. Coś jeszcze ? Gdy polak zabije Kanadyjczyka to pewnie “bo musiał”, ale kiedy jest na odwrót to od razu wielki krzyk.

Doobra, zdanie “wielki krzyk” jest nie na miejscu. Ci policjanci nie mieli prawa zrobić tego co zrobili, ale stało się tak, a nie inaczej. Każdy ma prawo nawalić, każdy ma prawo reagować różnie w pewnych sytuacjach.

12 Responses to “Polak na lotnisku w Kanadzie zabity”

 1. radmen November 15, 2007 at 8:39 pm #

  Acha zapomniałem dodać, że tam gdzie były teksty typu „zajebać ich” to dostawały one plusa…

 2. Kangel November 15, 2007 at 8:39 pm #

  Uf, już się bałem, że teksty przez Ciebie cytowane wyrażają opinię zgodną z Twoją ;)

 3. Krzysztof Klimonda November 15, 2007 at 8:39 pm #

  Nie zgodzę się z tym, że każdy ma prawo „nawalić”. Z tego filmu nie wynika by użycie paralizatora, tłuczenie pałką było jakoś potrzebne by „spacyfikować” tego człowieka. Policjant nie ma prawa reagować różnie w pewnych sytuacjach. Szkoli się ich do tego by w takich sytuacjach (i znacznie gorszych, bo co to było – 5 na jednego to im nawet adrenalina nie powinna skoczyć) zachowywali zimną krew i panowali nad sobą. Jeśli nie można mieć zaufawania do tego jak zachowa się policjant to przecież strach się bać..

 4. radmen November 15, 2007 at 8:39 pm #

  Krzysztof: jasne, nie było to potrzebne. Ale najwyraźniej ktoś źle sytuację ocenił (mimo szkolenia)…

 5. lambchop November 15, 2007 at 8:39 pm #

  Heh, gdyby to na lotnisku w Polsce zabili kogoś to większość komentarzy byłaby w stylu: przyleciał do Polski i nie zna polskiego? Sam jest sobie winien itp.

  Przekroczyli swoje uprawnienia, szkoda, że nikt go wcześniej nie dostrzegł i mu nie pomógł opuścić lotniska, bo na tym filmie widać, że on chce rozbić szybę dzielącą go od reszty lotniska.

 6. dageki November 15, 2007 at 8:39 pm #

  na youtubie moment 8:27 – ten policjant go bije pałką po głowie? mocno się zamachnął….

 7. radmen November 15, 2007 at 8:39 pm #

  Wg tego co jest napisane w artykule na dziennik.pl to tak

 8. Clou November 15, 2007 at 8:39 pm #

  ja tam przekroczenia uprawnień nie widzę. Facet zachowywał się agresywnie, dostał paralizatorem, a finał to kwestia nieszczęśliwego przypadku (zawał? wylew?)
  Jak ktoś widział podobną akcję na uniwerku podczas wykładu Ala Gore’a to ma porównanie. Tam jest przekroczenie uprawnień. Tylko, że ofiara nie był polak i nie skończyło się to tragicznie.

 9. dageki November 15, 2007 at 8:39 pm #

  „Sekcja zwłok nie wykazała, by przyczyną śmierci Polaka był atak serca czy tętniak. Badania nie wykazały też, by Dziekański był pod wpływem alkoholu czy narkotyków.” – cytat z onetu

 10. BeteNoire November 15, 2007 at 8:39 pm #

  „na youtubie moment 8:27 – ten policjant go bije pałką po głowie? mocno się zamachnął….”

  Wygląda tak jakby go dźgał tą pałką w okolice głowy. A to raczej nie jest próba obezwładnienia tylko chęć zrobienia krzywdy. Zwłaszcza, że człowiek już i tak leży obezwładniony.

  Nóż się w kieszeni otwiera…

 11. sharnik November 15, 2007 at 8:39 pm #

  > Każdy ma prawo nawalić, każdy ma prawo reagować różnie w pewnych sytuacjach.

  Bzdura. Są zawody, które nie mają tego prawa. Chociażby sędzia, czy (tak na czasie) żołnierz w Afganistanie. Jak masz predyspozycje, żeby ‘nawalać’ w takich sytuacjach, to się nie należy za nie brać. Może to się wydać szokujące, ale należy brać odpowiedzialność za swoje (błędne)czyny.

 12. Koval November 15, 2007 at 8:39 pm #

  4 na jednego… no rzeczywiście – mogli się w kolejce ustawić