Internet staje się nudny

Bywają takie chwile, że nic mi się nie chce. Właśnie taka chwila teraz mnie dopadła. Chciałbym napisać notkę na bloga (ba, właśnie to robię), ale nie ma o czym. Nic ciekawego co by można było opisać/przedstawić… Błądzę od strony do strony. W końcu postanowiłem odwiedzić czołowy polski serwis webdwazero – wykop.pl (tia.. wiem ;p ). Ponieważ stronę główną mam w subskrypcjach RSS zacząłem przeglądać wykopalisko. Szybko doszedłem do wniosku, że cyfrowe społeczeństwo polskie musi być znudzone.

Patrzę i patrzę… to co widzę, jest po prostu beznadziejne – “Doda zostaje z Radziem (video + fotogaleria)“. Och! Doda i Radziu! Ciekawe kiedy znowu zobaczymy ich profesjonalnego pornola (nawet tego nie potrafią dobrze zrobić), który przypadkiem zostanie skradziony przez ewilowatego złodzieja… Przejdźmy dalej..

Rihanna nie potrafiła się zachować! Wywołała skandal!“. Toż to szok i skandal! Gwiazdka przyszła na wesele kuzyna w tak skąpym stroju, że równie dobrze można była być naga! Mając kaprys gardziła jedzeniem weselnym i przyniosła własne (sic!). Straaaszne!!! Fani Rihanny po żyletki, migiem!

Jeśli Bóg jest gałką oczną…“. Cytuję:

Nagi god-hater kontra zarośnięty prorok. Obejrzane już pół miliona razy. To musi coś mieć w sobie… pół miliona odsłon nie może sie mylić.

Tiaaa miliony much lecą do gówna, czas zająć się gównem!

Takich przykładów można znajdować coraz więcej. Aż nie dziwię się dlaczego serwisy typu pudelek.pl są tak popularne. Polacy zamiast zainteresować się konkretami wolą robić sobie papkę z mózgu. Jako cel życiowy stawiają sobie śledzenie wszystkich kochanków Dody, oraz ilość sylikonu w jej biuście. Jeśli nie Doda to pewnie pan Zakościelny powala serca nastolatek, spragnionych nowych informacji o jego kolejnych skarpetach…

PS. tia wiem, jestem małym sfrustrowanym człowiekiem ;p

3 Responses to “Internet staje się nudny”

 1. cimlik November 22, 2007 at 9:02 pm #

  radmen: podobnie jest z telewizją i radiem, problem nie dotyczy tylko internetu. Twoim zadaniem powinno być izolowanie się od gówna i wybieranie rarytasów.

 2. Marcin November 22, 2007 at 9:02 pm #

  I pomyśleć, ze kiedyś miałem wykopalisko w czytniku newsów…
  Teraz nawet główną wywaliłem.

 3. Koval November 22, 2007 at 9:02 pm #

  serio doda zostaje z nim? zreszta to bylo do przewidzenia. nowa płyta w drodze