Obejrzane: Uprowadzona

Film dokładnie w tym stylu w jakim się spodziewałem. Miałem wyobrażenie, że to będzie coś w stylu trylogii Bourne’a i się nie myliłem. Mamy pana rozpierdalatora, który (jak na rozpierdalatora przystało) robi ogólny rozpiździel. Na szczęście nie było scen w stylu ‘lecę 100m samochodem, ląduję na płynącym statku, wyłaniam się z pożogi i zabijam uśmiechem’. Na szczęście była szybka, dobra akcja.

Spodobała mi się rola pana rozpierdalatora, który grał osobę cholernie zdeterminowaną. Podobało mi się, że nie było jakiś rozterek typu ‘co ja teraz zrobię?’. Spodobało mi się właśnie to, że tatuś po prostu wiedział co ma zrobić i konsekwentnie to wykonywał nie bacząc na to jakie zamieszanie spowodował.

Szkoda tylko, że kolo potrafił wybić 10-15 facetów, a przy okazji nie dostać ani jednego siniaka. Dopiero pod koniec troszkę mu się oberwało..

Mimo wszystko polecam ten film, bo jak dla mnie to było naprawdę fajne kino akcji. Coś co można obejrzeć i nie żałować, że się wydało pieniądze na bilet do kina.

3 Responses to “Obejrzane: Uprowadzona”

  1. inina September 4, 2008 at 9:08 am #

    Przynajmniej nie było rozpierdzielania w stylu Rambo. I jeszcze ten głos Liama Nelsona :3

  2. Khorne September 4, 2008 at 9:08 am #

    Neesona

  3. inina September 4, 2008 at 9:08 am #

    Wybacz, Neesona.