Sennik: Wątpliwy samochód

Śniło mi się, że radośnie kupiłem samochód (jakaś dziwna wersja Forda Focusa), przez allegro. Kasę, całe 4k, wpłaciłem na konto i zapomniałem o fakcie. Dalej szukałem swojego Passata.

Nagle po paru dniach przyjeżdża do mnie ten Focus (coś w rodzaju wysyłki, w końcu to allegro). Sprawdziłem autko na rondzie, które o dziwo miałem na podwórku. Samochód sprawdził również kumpel. Niby wszystko ok. Wjeżdżając do garażu okazało się, że auto jest węższe od Fiata Seicento, przez co prawie spadł do kanału..

Minęło znowu parę dni, a tu zjawia się pani. Mówi, że to była tylko zaliczka, a ktoś mi nad uchem krzyczy, że mam auto oddać i wziąć z powrotem tą zaliczkę, bo niedługo wejdzie ustawa, która zabrania na pobieranie tak wielkich zaliczek.

Całość skończyła się tak, że nie wiem czy mam samochód, czy też nie. Możliwe, że pani mi go zabrała bo nie chciałem jej zapłacić reszty kwoty. Myślałem nawet żeby wytoczyć jej pozew, bo na allegro nie było mowy o tym, że to zaliczka była :)

6 Responses to “Sennik: Wątpliwy samochód”

 1. moo March 12, 2009 at 8:11 am #

  masz sny równie chore jak moje :]

 2. radmen March 12, 2009 at 8:11 am #

  Tylko, ze u mnie to taka rzadkość, że coś pamiętam..

 3. Paolo March 12, 2009 at 8:11 am #

  Z wpisu na wpis coraz ciekawsze te sny ;D
  Czekam na tematykę „kobiet” bo tylko patrzeć, jak się pojawi (o ile już jej nie było).

  Swoją drogą: no ten focus taki wąski nie jest ;) Ledwo co w moim garażu się mieści…

 4. moo March 12, 2009 at 8:11 am #

  bo to focus anorektyk byl :D malo zarl paliwa to chudy

 5. radmen March 12, 2009 at 8:11 am #

  Paolo: no cholera wie co mnie łapie. Już miałem sen w stylu ‘kumpela sprzedała okap’, ale to i tak słabe było :D Moo: no, ale żeby węższy od Seicento ?

 6. moo March 12, 2009 at 8:11 am #

  a jak wąscy potrafią być anorektycy? ;) jeszcze chwila a stałby się hulajnogą (to akurat byłoby zgodne z moim typem snów)