Radmena na wójta!

Ma głowa sobie pomyślała, że mógłbym w przyszłości być wójtem. Ot takim co by starał się wiochę rozwinąć (bo mowa o moim Chmielnie) oraz wszystkie wiochy z gminy rozwinąć.

Do tego stworzyłbym (tudzież zatrudnił) grono ludzi, którzy pomogli by mi w tym. Poprzedni (w sumie aktualny) wójt jest strażakiem, to ja jako programista z analitycznym mi podejściem upakowałbym właściwych ludzi na właściwe miejsca. Oni by mi pomagali, a ja ludziom bym pomagał i ja byłbym szczęśliwy i wszyscy inni również by byli.

A ponieważ wizja ma czysto romantyczna jest miałbym miecz, którym ukróciłbym biurokrację, tarczę, którą osłaniałbym przed durnymi przepisami oraz mą świtę niczym rycerzy okrągłego stołu }:>

8 Responses to “Radmena na wójta!”

 1. kayo March 25, 2009 at 11:29 pm #

  Znając życie gmina zmieniłaby nazwę na Gmina Chmielnik wersja beta;)

 2. radmen March 25, 2009 at 11:29 pm #

  Nie jestem zwolennikiem stosowania tak idiotycznych nazw. To by nadal było Chmielno, żaden Chmielnik

 3. kayo March 25, 2009 at 11:29 pm #

  Przepraszam – mój błąd – Chmielno wersja beta;)

 4. radmen March 25, 2009 at 11:29 pm #

  Nawet nie tak :)

 5. Piotr Eckhardt March 25, 2009 at 11:29 pm #

  Gmina Chmielnik istnieje, znajduje się pod naszym Rzeszowem. Jako ciekawostkę powiem, że to jedna z najlepiej zarządzanych gmin w Polsce, ma swoje busy, fabrykę wody mineralnej dla całego Rzeszowa zatrudniającą mieszkańców (jako spółdzielnia) i własne przedsiębiorstwo telekomunikacyjne które wykosiło TP S.A. na tym obszarze.

 6. kayo March 25, 2009 at 11:29 pm #

  @Piotr Eckhardt akurat takie male monopole telekomunikacyjne sa najgorsze… UKE sie nimi nie zajmuje TP nie uwaza ich za konkurencje wiec dyktuja wlasne ceny. Wynik jest taki: albo masz uslugi od nich po ich cenach albo nie masz ich w ogole – znam to z autopsji: w Opalenicy jest tez lokalny monopolista

 7. Piotr Eckhardt March 25, 2009 at 11:29 pm #

  Nieno, TP zasięg też tam chyba ma, ale ich usługi są powszechnie oceniane jako lepsze i tańsze.
  A nawet jak TP zasięgu nie ma to lokalny nie ma obowiązku udostępniać sieci dla operatorów wirtualnych na takiej zasadzie, jak ja, mając linę TP mogę mieć internet z Netii?

 8. kayo March 25, 2009 at 11:29 pm #

  @Piotr Eckhardt: wlasnie o to chodzi ze nie ma obowiazku udostepniac…