NK – to my tworzymy Internet! – part 2

Znalazłem dzisiaj bardzo ciekawego newsa. Otóż wraz z polską lokalizacją IE 8 będziemy mieli możliwość zobaczenia specjalnego przystosowania tejże przeglądarki do serwisów Nasza-Klasa i Allegro.

Po więcej informacji odsyłam na WP – Nasza-Klasa pomogła zaprojektować Internet Explorera

8 Responses to “NK – to my tworzymy Internet! – part 2”

 1. Wasacz March 27, 2009 at 7:12 pm #

  Przecież IE8 już dawno jest po polsku Oo

 2. RioT March 27, 2009 at 7:12 pm #

  i onetu :D
  Bo WP o tym nie napisało, a DI tak

 3. radmen March 27, 2009 at 7:12 pm #

  Paweł: no właśnie zdawało mni się, że coś o tym pisałeś :D RioT: racja. Nie zaglądam na DI, stąd nie wiedziałem :D Wasacz: ja też tak myślałem o0

 4. BTM March 27, 2009 at 7:12 pm #

  @Wasacz: czytamy ze zrozumieniem. NK i inne wypuszczą spersonalizowane wersje przeglądarek – do pobrania z ich stron – które będą – pewnie poza logiem serwisu – posiadały odpowiednio skonfigurowane wyszukiwarki, WebSlice etc.

 5. Wasacz March 27, 2009 at 7:12 pm #

  BTM: zauważyłem, ale zasugerowałem się treścią wpisu ;]

 6. Biały March 27, 2009 at 7:12 pm #

  I teraz będzie można mieć specjalną przeglądarkę do Naszej Klasy, ALBO specjalną przeglądarkę do Allegro, albo jeszcze jakiegoś innego serwisu? Może będzie można zainstalować osiem Explorerów, do przeglądania ośmiu stron? ;)

  No świetny pomysł! ;)

 7. Void March 27, 2009 at 7:12 pm #

  Microsoft trzęsie portkami jeśli chodzi o rynek przeglądarek, a już zwłaszcza w Polsce, biorąc pod uwagę udział w rynku przeglądarek nie-IE, stąd ta żałosna próba odbicia sobie części użytkowników, jak przypuszczam. Dostrzegam jednak też dobrą stronę tego przedsięwzięcia: część „migrujących” przesiądzie się z IE6/IE7 na ósemkę.

  Najbardziej podobał mi się tekst: „Promocji aplikacji polegającej na oddaniu jej w ręce partnerów już na etapie produkcji dotychczas nie widziałem – powiedział Adam Wesołowski, product manager Naszej-Klasy.”

  Czytamy: „Płacenia partnerom już na etapie produkcji aplikacji w celu jej promocji dotychczas nie widziałem”. :]