Ktoś chyba wpada w paranoję

- Anna Cugier-Kotka została pobita i brutalnie obrażona. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to była sprawa polityczna. Nie wiem, czy to było zlecenie, ale na pewno było to wydarzenie skandaliczne – powiedział podczas konferencji prasowej Jarosław Kaczyński.

Pobicie aktorki ze spotu PiS było na zlecenie? – Wp.pl

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, aby ktoś zlecał wpierdol biednej aktorce. Z resztą gdyby to była “sprawa polityczna” to pewnie i inni aktorzy niedługo oberwą.

Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio odnoszę wrażenie, że Kaczyński chce wywołać w nas jakieś paranoje. Podobnie było z mistycznym kryzysem. Gadanie, które ma nas poważenie zaniepokoić i sprawić, że będziemy bardziej podatni na kolejne absurdalne sugestie.

Ps. “sprawa polityczna” może i tak, ale bardziej prawdopodobne, że jej “organizatorami” są fanatyczni przeciwnicy PiSu, lub fanatyczni zwolennicy PO, a nie któraś z partii..

Ps2. Pewnie za chwilę stwierdzę, że zupełnie bez sensu się rzucam.. ;-]

10 Responses to “Ktoś chyba wpada w paranoję”

 1. Paolo June 9, 2009 at 3:12 pm #

  To ta babka, co z kamerą ma tyle wspólnego co pudelek z Joggerem?

 2. radmen June 9, 2009 at 3:12 pm #

  Nie wiem. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałem. Nie wiem nawet o jaką reklamę chodzi..

 3. Paolo June 9, 2009 at 3:12 pm #

  Chyba o tą, że babka jedzie samochodem i bardzo, ale to bardzo ubolewa że w ostatnich wyborach głosowała na PO, dlatego teraz zagłosuje na PiS. Kobita nie wie dlaczego premier ciągle gra w piłkę ;D

 4. radmen June 9, 2009 at 3:12 pm #

  A nie znam reklamy. Jakoś nie interesowały mnie te ich śmieszne spoty.

 5. RioT June 9, 2009 at 3:12 pm #

  http://www.youtube.com/watch?v=ZW0-g-kZWfw ta pani ze spotu.

 6. Hoppke June 9, 2009 at 3:12 pm #

  Dostała wp… bezinteresownie, po polsku. Nikt nie musiał tego zlecać. Niestety.

  Jakby jakimś cudem ktoś zapłacił np. za reklamy nawołujące o “prawo do małżeństwa” gejów, to występujący w niej “geje” też mieliby wielką szansę na podobny wpier… na ulicy, pogróżki i inne przyjemności. Tylko wtedy pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował, a Kaczyński nie apelował o ściganie sprawców.

 7. Krystek June 9, 2009 at 3:12 pm #

  W tv pokazywali jeszcze wypowiedź Jarka na konferencji, jak obrażał reportera Radia ZET. Mały człowieczek z niego, mały. I nie chodzi tu bynajmniej o wzrost.

 8. Paolo June 9, 2009 at 3:12 pm #

  @Krystek: a nie czasem RMF FM? ;)

 9. Krystek June 9, 2009 at 3:12 pm #

  Nie wiem. Słyszałem, jak powiedział: “na pana miejscu wstydziłbym się pracować w Radiu ZET”. W każdym razie ZET i RMF to ten sam poziom ;)

 10. torero June 9, 2009 at 3:12 pm #

  > Jakby jakimś cudem ktoś zapłacił np. za reklamy nawołujące o “prawo do małżeństwa” gejów, to występujący w niej “geje” też mieliby wielką szansę na podobny wpier… na ulicy, pogróżki i inne przyjemności. Tylko wtedy pies z kulawą nogą by się tym nie zainteresował, a Kaczyński nie apelował o ściganie sprawców.

  Oj, oj, zainteresowałby się. Gwarantuję, że by się zainteresował.