[*] Jacko

W całej tej sytuacji odnośnie śmierci Michaela Jacksona stwierdziłem jedną rzecz – bardziej zrypanego końca ten facet nie mógł mieć. Nie dość, że jego kariera drastycznie się skończyła, ludzie zarabiają na jego “pamięci”, to po śmierci zaczęły wychodzić kolejne mroczne smaczki z jego życia.

Tak więc okazało się, że król wszystkich fanów (i nie fanów) był parszywym kłamcą, do tego ćpunem i bogowie wiedzą czym jeszcze. Fatalny koniec.

Kim był dla mnie? Kolejnym wykonawcą, którego kawałki nawet mi się podobały. W hierarchii moich idolów był gdzieś wyżej wykonawców, których puszczają w radiu, a mnie się podobają. Nie specjalnie będzie mi za nim tęskno.

Ps. w dniu śmierci króla w firmowym radiu był mały “tribute”. Jakoś dziwnie się poczułem ze świadomością, że słucham zombie.

10 Responses to “[*] Jacko”

 1. Lobo July 7, 2009 at 9:33 pm #

  Jacko to geniusz.
  Dzisiejsza ceremonia, na moj gust… ociekala falszem i hipokryzja ale to juz nie wina Michaela.

 2. radmen July 7, 2009 at 9:33 pm #

  Co do ceremoni to masz rację.
  Swoją drogą wcześniej nie słyszałem, żeby na niego mówiono “Jacko”..

 3. Lobo July 7, 2009 at 9:33 pm #

  “Jacko”, w zestawieniu z “wacko” funkcjonuje od jakiegos czasu. Chyba nawet w klipie do Leave me alone pojawia sie to okreslenie w na jakiejs okladce, ktore sie tam przewijaja.

 4. konieckropka July 7, 2009 at 9:33 pm #

  “Kim był dla mnie? Kolejnym wykonawcą, którego…”

  Tak szczerze… kogo obchodzi Twoje zdanie?
  Napisałeś trzy akapity, jakby Twoja opinia była najważniejsza… a nie zauważysz, że chodzi o człowieka…takiego jak Ty, czy ja…

 5. radmen July 7, 2009 at 9:33 pm #

  konieckropka: a czy moje zdanie ma kogokolwiek obchodzić? Wyraziłem się tylko w tej sprawie, podobnie jak Ty zostawiając komentarz. Czy on kogoś będzie specjalnie obchodzić, również wątpię.
  Że o człowieka chodzi to wiem. I co z tego ? Mam płakać z powodu jego śmierci? Byłbym hipokrytą, bo musiałbym opłakiwać inne obce mi osoby, które giną codziennie, a tego nie robię.

 6. flegmatyk July 7, 2009 at 9:33 pm #

  Michael Jackson? Fakt faktem, nagrał kilka świetnych kawałków i chwała mu za to.

  Nóż jednak się w kieszeni otwiera kiedy widzi się tą całą hipokryzję. Te same media, które jeszcze niedawno nie interesowały się jego muzyką, a jedynie jego rzekomymi pedofilskimi zapędami teraz nagle go kochają i zawsze kochały. Rodzina i przyjaciele zaś, pogrążeni w żałobie, oczy by sobie widelcami powydłubywali byleby tylko dostać większą część tortu, jaki po Michaelu pozostał.
  Ale może taki już los gwiazdy show-biznesu, i Michael doskonale wiedział, na co się godzi.

 7. radmen July 7, 2009 at 9:33 pm #

  A propos tego jak to wyglądało z nienawiścią do MJ’a -> http://trash.radmen.info/post/22680192/Image :)

 8. lsr July 7, 2009 at 9:33 pm #

  Przykład człowieka, który miał talent, ale nie umiał się odnaleźć w życiu, które było zupełną katastrofą. Długo by o tym mówić. Ale drażni mnie cała ta histeria wokół jego osoby.
  Czasami myślę, że miał szczęście, że nie dożył trasy koncertowej. I tak by jej nie przetrwał. Może umarł by w czasie koncertu i dopiero by media miały pożywkę pokazując bez końca tę scenę?

 9. Wojtek z młyna July 7, 2009 at 9:33 pm #

  Wszyscy, którzy przyczynili się do tego, że jego życie wyglądało tak, jak wyglądało powinni się cholernie wstydzić. Ale, niestety, w szołbizie nie ma zasad…

  I na koniec, żeby rozdrażnić konieckropkę. ;)
  Kim był dla mnie? Nikim ważnym – pamiętam od wczesnej podstawówki, że w grupach rówieśniczych, w których się obracałem bycie fanem Jacksona zawsze było obciachem.

 10. Lobo July 7, 2009 at 9:33 pm #

  IMHO to cos wiecej niz talent. To geniusz!