Miniblog: Sezon kurwienia czas zacząć

Niedługo pierwszy października, a wraz z nim czas przypomnieć sobie co to całki itd. Mówiąc prosto czas zacząć studiować. Studenci z zaocznego trybu są specjalnie traktowani i moja uczelnia postanowiła to po raz kolejny udowodnić robiąc pierwszy października 26 września (czyli najbliższa sobota). Tak więc mogę oficjalnie ogłosić, że rozpoczyna się mój sezon na narzekanie związane ze studiami. Mam nadzieję, że będzie tego mniej niż w poprzednich semestrach.

4 Responses to “Miniblog: Sezon kurwienia czas zacząć”

 1. Zal September 22, 2009 at 9:05 pm #

  Spokojnie, będzie okazja do narzekania. Z nich są tacy kombinatorzy, że na pewno postarają się o to, aby jakiś incydent się pojawił :D

  Ja od pierwszego zaczynam, ale planów oczywiście jeszcze nie ma ;> Jak zwykle. Okazuje się też, że również trochę na te studia wydam w tym roku. Coś mi to zarządzanie zupełnie nie idzie i zastanawiam się nad ich rzuceniem i złapaniem się za jakąś pracę.

 2. radmen September 22, 2009 at 9:05 pm #

  Zal: u mnie plan na szczęście jest, choć chodziła plotka, że ma być w piątek wieczorem czyli dzień przed zajęciami.. Robisz coś zaocznie, że musisz ekstra bulić? :)

 3. Zal September 22, 2009 at 9:05 pm #

  @radmen: Zawaliłem kilka przedmiotów na zarządzaniu. I ze względu na “kilka” będzie ona mnie trochę kosztować ;p

 4. radmen September 22, 2009 at 9:05 pm #

  Kumam. No, ja mam fizę do powtórki. Trochę za to zapłacę, ale na szczęście to nie jest cena z moich najmroczniejszych wersji także da rade. Uff, jeszcze 2 lata i mówię pa! Pieprzę magisterkę, będę inżynier ninja!