Mała aktualizacja szablonu

Postanowiłem coś zrobić z wyświetlaniem cytatów w notkach. Dodałem tło, zaokrągliłem rogi, wrzuciłem cień i graficzkę. Z efektu końcowego jestem zadowolony. Jedyne co mi oczy kole to jakość wrzuconej grafiki. Wprawdzie mam wersję wektorową, ale po eksporcie i tak widać te brzydkie piksele w paru miejscach. Pewnie kiedyś to poprawię.

Wspomniany cytat będzie się tak prezentować:

Drogi Marszałku, Wysoka Izbo. PKB rośnie. Różnorakie i koledzy, skoordynowanie pracy obu urzędów koliduje z szerokim aktywem zabezpiecza udział szerokiej grupie w tym zakresie jest ważne z dotychczasowymi zasadami systemu powszechnego uczestnictwa. Reasumując. utworzenie komisji śledczej do tej sprawy wymaga niezwykłej precyzji w przygotowaniu i znaczenia tych problemów nie zaś teorię, okazuje się iż dokończenie aktualnych projektów zabezpiecza udział szerokiej grupie w większym stopniu tworzenie postaw uczestników wobec zadań stanowionych przez organizację. Mając na zakres i miejsce ostatnimi czasy, dobitnie świadczy o nowe rekordy pomaga w większym stopniu tworzenie dalszych poczynań.

A krótsze tak:

Początek traktatu czasu panowania Fryderyka Wielkiego, Króla Pruskiego żył w naturze rozumnej wolnej woli swojej.

Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie. Ile cię stracił. Dziś piękność zda się damom, starcom i psy tuż to mówiąc, że po odzież nie wiem, czy na łowach niż się sam nie czytano w latach dojrzałą. Lecz mniej zgorszenia. Ach, ja i zalety Ściągnęły wzrok surowy znać było, że nam, kolego!

Ps. coraz więcej elementów na tej stronie robię z użyciem CSS3. Jedyny mankament tego jest taki, że dla jednej reguły trzeba czasami stosować jeszcze jej firefoksowe i webkitowe odpowiedniki. Trochę to upierdliwe i niepotrzebny narzut kodu generuje..