Sennik: Zombie tata

Stało się to co musiało – zmarło się mojemu ojcu. Zgodnie ze zwyczajem ostatnie dni miał spędzić w trumnie, zabalsamowany, w domu. Tam oczywiście ludzie mieli go opłakiwać itd. W dopełnieniu tradycji zaczęła przeszkadzać jedna rzecz. Ciało ojca dostało drgawek, które później przeszły w konwulsje. Znajomi w piśmie (i innych naukach) twierdzili, że to wynik jakiś “stężeń pośmiertnych”. Widok był niecodzienny, wręcz odpychający ale jakoś się z tym pogodziliśmy.

Wtem, któregoś dnia z kolei, zjawił się nieznajomy, który słyszał o naszej niedoli. Doszedł on do wniosku, że skoro ojciec nie żyje to nie będzie potrzebny nam jego samochód i chciał go odkupić. Chwilę się kłóciliśmy aż tu nagle ospałym krokiem pojawił się tata. Właściwie to co z niego zostało, ponieważ było to coś na wzór filmowego zombie.

Najwyraźniej pasja do targowania się z ludźmi zwyciężyła ze śmiercią i tata-zombie próbował w języku zombie wynegocjować odpowiednią cenę. Pamiętam jedynie, że widząc jego marną namiastkę chciałem za wszelką cenę powiedzieć mu kocham Cię tato, z nadzieją że dotrze to gdzieś do jego duszy błądzącej po świecie.

6 Responses to “Sennik: Zombie tata”

 1. aliceq April 5, 2011 at 8:29 pm #

  uwielbiam Twoje sny :)

 2. radmen April 5, 2011 at 8:29 pm #

  To fajno ;) Choć muszę przyznać, że ten sen prawie wywołał u mnie łzy..

 3. aliceq April 5, 2011 at 8:29 pm #

  Traumatyczne, ale.. patrzac z boku, poryte na wesolo :D Tata zombie targujacy sie o cene samochodu :)

 4. radmen April 5, 2011 at 8:29 pm #

  Tu masz rację :)

 5. Mew April 5, 2011 at 8:29 pm #

  Na początku nie zwróciłam uwagi na tytuł, a co za tym idzie podczas czytania na mojej twarzy pojawiało się coraz większe: WHAT KU*WA FUCK!?

  Współczuję i gratuluję snu.

 6. Loco April 5, 2011 at 8:29 pm #

  @Mew Zrobiłam dokładnie to samo, co ty:p Prawie dostałam zawału ale w ostatniej chwili zauważyłam słowo “sennik”.