Przypadek

Wyobraź sobie taką filmową akcję. Idziesz na zakupy. Jesteś w markecie. Na przekór losu w tym samym markecie znajduje się TA osoba*. Oczywiście nic nie wiesz o tym i robisz swoje zakupy. Po jakimś czasie z pełnym koszykiem idziesz do kasy. Jesteś na ostatniej prostej. Na tej samej prostej jest TA osoba. Jednakże w ostatniej chwili przypominasz sobie, że musisz jeszcze kupić kilogram bułek i te zajebiste gacie, które były na wystawce. Gwałtownie skręcasz w jedną z bocznych uliczek. W tym momencie za twoimi plecami przechodzi TA osoba i po prostu cie mija.

Właśnie minęła cię naprawdę trudna sytuacja jaka by wystąpiła gdybyście się spotkali. Być może dzięki temu przypadkowi udało ci się uniknąć niepotrzebnej kłótni, lub śmierci. Być może z tego powodu straciłeś przyszłą miłość życia, lub rozmowę z przyjacielem sprzed lat.

Teraz wyobraź sobie, że takie coś może Cię spotkać na każdych zakupach, na które idziesz. Niech ta schiza towarzyszy Ci przy każdych zakupach.

* TA osoba – odwieczny wróg, teściowa, kochanka, dziwka z poprzedniej nocy, przyjaciel. Ewentualnie dostawca pizzy lub tanatopraktor